CzRK Radionica UČI LAKO – SAZNAJ KAKO na Pravnom fakultetu

Radionica UČI LAKO – SAZNAJ KAKO održaće se u petak, 24. februara 2017. sa početkom u 14 časova.

Namenjena je studentima koje muče pitanja poput sledećih:

·         Kako da se motivišem za učenje?

·         Kako da organizujem proces učenja?

·         Koji način učenja je najefikasniji?

·         Kako da zapamtim obimno gradivo?

Na radionici, učesnici će međusobno razmeniti savete i iskustva, uraditi test kako bi odredili svoj stil učenja, razgovarati sa psiholozima o rezultatima testa, upoznati se sa različitim tehnikama učenja, načinima motivacije i organizacije vremena za učenje. Na kraju, imaće prilike da isprobaju tehniku „mape uma“, koja se pokazala efikasnom za pamćenje obimnog gradiva.

Rok za prijavljivanje učešća u ovoj radionici je 22.februar.

Prijavljivanje za radionice je obavezno, i vrši se putem formulara https://goo.gl/otVEDv

Radionice će održati psiholozi Selena Vračar i Milena Rajčević, na Pravnom fakultetu, u amfiteatru 1.

Realizacija ove radionice deo je aktivnosti predviđenih Kratkoročnom strategijom unapređenja podrške i pomoći studentima Univerziteta u Beogradu. Cilj ove strategije je pružanje različitih vidova podrške studentima kojima je podrška najpotrebnija, sprečavanje diskriminacije te obezbeđivanje uslova da svi imaju jednake šanse da upišu i završe fakultet Univerziteta u Beogradu.

Tag: