Radionica CzRK za studente Saobraćajnog fakulteta @ TTBD

Prijavi se za radionicu na temu “Kako se predstaviti poslodavcu?” koju će Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu​ održati u petak, 17.marta sa početkom od 14 časova u sali 128 na Saobraćajnom fakultetu. Radionica ima za cilj da pripremi i osnaži studente da tokom predstojećeg Transport and Traffic Business Days 2017​ maksimalno iskoriste ukazanu priliku i poslodavcima se predstave na najbolji mogući način.

Studenti će imati prilike da saznaju kako treba da izgleda CV i motivaciono pismo koje će ih na pravi način predstaviti poslodavcu.Takođe, saznaće na šta treba da obrate pažnju tokom pisanja istih, kao i kakve greške ne treba praviti. Jedan deo radionice biće posvećen razgovoru za posao i svi koji budu prisustvovali saznaće koja su najčešća pitanja poslodavaca, kako odgovoriti na njih na pravi način i kako se ponašati tokom intervjua. Biće reči i o predstavljanju u virtuelnom svetu kroz profile na društvenim mrežama i aktivnostima na webu. Radionicu će održati Marija Jovanović, koordinator programa saradnje sa poslodavcima CZRK-a.

PRIJAVI SE

Tag: