Najava: Radionica "Kreiraj ciljeve po meri svog života"

Možda ste početkom ove godine pomislili kako bi bilo super da nešto promenite u svom životu: da se zdravije hranite, više trenirate, redovnije učite, da se zaposlite ili pronađete ljubav. Možda ste sebi postavili neki cilj ka kome težite, a možda ste se baš sada probudili, i sa dolaskom proleća poželeli da nešto menjate. Mnogi ljudi žele promenu u svom životu, a ne znaju kako da se pokrenu i šta tačno da menjaju. Možda i vi stremite ka nekom cilju a ne znate odakle da počnete?

Kako bi bilo da to naučite i počnete da ostvarujete ciljeve po meri svog života?

Mnogi planovi i želje koje imamo često se ne ostvaruju jer ostaju na istom nivou – na nivou želje. Zato je važno napraviti razliku između želje i cilja i naučiti kako da želje pretvorimo u svoje ciljeve, a svoje ciljeve u svoju stvarnost. Za to su nam veoma korisna znanja i veštine NLP-a – Neuro Lingvističkog Programiranja – metodologije koja nam nudi obrazac pravilnog postavljanja ciljeva, modelovanog od ljudi koji izuzetno uspešno ostvaruju svoje.

Na NLP radionici „Kreiraj ciljeve po meri svog života“ naučićete kako da:

-          Svoje želje ili probleme pretvorite u ciljeve

-          Pravilno definišete i kreirate svoje ciljeve

-          Napravite plan njihovog ostvarenja

Radionica će se održati u utorak 30.05.2017. godine od 16:30-18:00 h u prostorijama Rektorata Univeziteta u Beogradu. Radionicu vodi Minja Milošević, diplomirani komunikolog i jedan od najmlađih NLP trenera u Srbiji.

Prijava za ovu besplatnu radionicu je obavezna i možete je izvšiti putem sledećeg linka:

Broj mesta je ograničen!

Ova radionica predstavlja deo niza aktivnosti koje tokom godine organizuje Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u cilju unapređenja informisanosti studenata o prilikama za profesionalni razvoj, nastavak studija i drugim pitanjima koja se tiču razvoja karijere.

Tag: