Otvoren konkurs za praksu u našem Centru!

Pozivamo studente i diplomirane studente Univerziteta u Beogradu da se prijave na konkurs za praksu u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Rok za prijavu: 12.2.2018.

Pozicija   Praktikant u oblasti karijernog informisanja studenata, digitalnog marketinga i organizacije događaja

Praksa u CzRK-u:

• podrazumeva rad u okruženju koje predstavlja nepresušni izvor ideja i informacija
  • odvija se pod nadzorom posvećenih mentora u vedroj, dinamičnoj kancelariji u Rektoratu, kao i na terenu (na fakultetima i različitim događajima za studente)
  • je prilika za sticanje raznovrsnog radnog iskustva, upoznavanje novih ljudi, ispoljavanje kreativnosti i još mnogo toga...

Opis zaduženja:

• podrška u digitalnom marketingu
  • osmišljavanje i realizacija promotivnih aktivnosti
  • informisanje studenata na sajmovima, info-promo deskovima Centra na fakultetima
  • organizacija baze kontakata
  • razvoj baze karijernih informacija i resursa
  • pisanje vesti i saopštenja za sajt Centra
  • postavljanje konkursa na sajt Centra
  • učešće u organizaciji događaja (prezentacije, panel diskusije, posete kompanijama itd.) i edukativnih programa za studente
  • praćenje kvaliteta programa Centra - prikupljanje podataka kroz evaluacione upitnike, statistička obrada podataka i pisanje izveštaja
  • fandrejzing
Uslovi
  • student završnih godina osnovnih ili master studija Univerziteta u Beogradu
  • samoinicijativa i snalažljivost
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • pozitivan stav i spremnost za učenje
  • razvijene veštine usmene i pisane komunikacije
  • razvijene organizacione i prezentacione veštine
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Office) i na društvenim mrežama
Način prijave

Pored CV-a i motivacionog pisma koje treba dostaviti na centar@razvojkarijere.bg.ac.rspotrebno je  popuniti FORMULAR  za evidenciju prijave.

Rok za prijavu   12/02/2018
Trajanje   4 meseca