Radionica Centra „Planiranje i organizacija vremena“ na Ekonomskom fakultetu

Pozivamo sve zainteresovane studente da se prijave na radionicu pod nazivom „Planiranje i organizacija vremena“ koju organizuje Centar za saradnju sa privredom Ekonomskog fakulteta u saradnji sa Centrom za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u okviru projekta Ekof životna škola.

Radionica će se održati 28. februara sa početkom od 13 časova u slušaonici 17 Ekonomskog fakulteta.

Na radionici „Planiranje i organizacija vremena“:

• osvestite na šta najviše trošite vreme i kako što bolje da ga iskoristite
  • ovladajte „pametnim“ postavljanjem ciljeva i određivanjem prioriteta
  • saznajte šta je prokrastinacija i kako je prevazići
  • upoznajte se prednostima i manama multitaskinga

Prijave su otvorene do 25. februara putem linka: https://goo.gl/forms/40K5yrrdw736zAtV2

Projekat Ekof životna škola razvio se sa idejom da studentima Ekonomskog fakulteta u Beogradu omogući sticanje praktičnih znanja iz različitih sfera života. Pored formalnog obrazovanja namenjenom sticanju profesionalnih znanja iz struke, Ekonomski fakultet svojim studentima nudi i mogućnost da rade na razvoju svojih potencijala kroz apsorpciju praktičnog znanja, veština i iskustava koje izlaze iz okvira njihovih studijskih programa i ovladaju znanjima i veštinama koje će moći da primenjuju kako u radu, tako u u svakodnevnom životu.

Tag: