Sajam praksi i poslova "Open CV Days" u Studentskom gradu

SUEF – Studentska unija Ekonomskog fakulteta u saradnji sa Domom kulture Studentski grad organizovala je 10.maja 2018.godine sajam praksi i poslova „Open CV Days“ u Studentskom gradu na Novom Beogradu.

Ovo je projekat koji je prvi put organizovan 2016. godine kao pilot projekat, a prošle godine projekat je proširen i organizovan u saradnji sa 20 kompanija na Ekonomskom fakultetu u Beogradu. Neke od kompanija koje su učestvovale prethodne dve godine na projektu su: Ernst & Young, Delhaize, Deloitte, Societe Generale, NCR, Hemofarm…

Centar za razvoj karijere učestvovao je u sajamskom delu i upoznao studente sa uslugama i aktuelnim aktivnostima za studente i diplomirane studente fakulteta Univerziteta u Beogradu.