Gostovanje CzRK karijernih savetnika na Ekonomskom fakultetu - CV klinika

Poslušaj preporuke karijernih savetnika i „izleči“ svoj CV od uobičajnih grešaka!

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje „CV kliniku“ na kojoj studenti koji sa sobom ponesu radnu biografiju, mogu da se na licu mesta posavetuju, dobiju povratne informacije i smernice za unapređenje svog CV-ja i na taj način poboljšaju svoje šanse kod budućih poslodavaca ili davaoca stipendija.

Ako vam se ikada desilo da veče pred slanje CV-ja poslodavcu čiji vam se oglas učinio zanimljiv, iznova i iznova proveravate svoju biografiju, „tražite greške” ili odgovarajuću fotografiju, ili da uprkos tome, nekoliko dana po slanju biografije uvidite da ste nešto zaboravili ili pogrešno uneli - ponesite svoju radnu biografiju ili je pošaljite prilikom prijave za CV klinku koja će se održati u okviru projekta „Ekof životna škola“ na Ekonomskom fakultetu u 23. novembra od 14 do 17 časova.

Formular za prijavu: