Održana 10. Zum kafica - 45 minuta sa psihologom o upravljanju stresom - Stres nije bauk

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu imao je čast i zadovoljstvo da na desetom po redu onlajn druženju sa studentima, u utorak, 6.oktobra 2020. godine ugosti master psihologa Jovanu Piper, koja je govorila na temu upravljanja stresom i kroz svoje izlaganje uspešno odgovorila na veliki broj pitanja koja su pristigla od zainteresovanih studenata.

Jovana je podelila pregršt korisnih saveta i alata za organizaciju i planiranje vremena, tehnika za eliminaciju stresa i u velikoj meri demistifikovala fenomen stresa.

Moderator Zum kafice bila je Jelena Kurjak, koordinatorka programa Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.

Ovoj onlajn sesiji pridružilo se oko četrdeset studenata različitih fakulteta u sastavu Univerziteta u Beogradu. Studentima se najviše dopalo što je Jovana bila jako prijatna i što je podelila zanimljive linkove za aplikacije i alate koji mogu da se primene za prevazilaženje stresa.

"Zoom kafica   - 45 minuta sa ... " predstavlja novi  onlajn  format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih.

Audio snimci realizovanih onlajn druženja dostupni su na YT kanalu Centra za naknadno slušanje. Uskoro novi sagovornici i nove teme. Pratite kalendar događaja na našem sajtu.

Pridružite nam se u utorak 6. oktobra u 12 h, pričaćemo o stresu bez stresa.

Ako vam je kroz glavu prolazilo:

• Kako da se motivišem?

• Šta da radim kada me preplave emocije ili uletim u začaran krug svojih misli?

• Kako da postavim sebi ciljeve kada je sve neizvesno?

• Ja sam kampanjac, teško mi je da se nateram da učim redovno kada nema predavanja i vežbi!

• Kako da se izborim sa tremom?

... obavezno se prijavite do 6.10. do 9h kad zatvaramo prijavljivanje i šaljemo link ka dešavanju.

Popunite prijavni formular na linku  https://bit.ly/347GicD

Na sva pitanja koja nam pošaljete pokušaćemo da dobijemo odgovore od gošće, doskorašnje koleginice iz Centra za razvoj karijere, master psihologa Jovane Piper, koja se bavila psihološkim i karijernim savetovanjem studenata, a sada se okrenula HR-u i radi kao konsultant u Advance International HR agenciji.

Druženje je namenjeno studentima svih fakulteta u sastavu Univerziteta u Beogradu, na svim nivoima studija, i onima koji su završili studije u protekle dve godine.

"Zoom kafica   - 45 minuta sa ... " predstavlja onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.