Zum kafica - 45 minuta o učenju - sa karijernom savetnicom Jelenom Milković

Novo onlajn druženje sa studentima u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu održano je 2. februara na temu učenja.

Učenje je uvek aktuelna tema studenata i jedna od najčešćih tema karijernog savetovanja u Centru.

Studenti su želeli da razgovaraju o svom učenju, problemima na koje nailaze dok spremaju kolokvijume i ispite, nedostatku koncentracije, itd. Dostavili su veliki broj pitanja prilikom prijavljivanja, a tokom susreta postavljali su i dodatna pitanja i iznosili dileme.

Na studentska pitanja odgovarala je Jelena Milković, koordinatorka programa karijerne edukacije studenata, psiholog obrazovanja sa višegodišnjim iskustvom u nastavi i savetodavnom radu sa studentima, učenicima i nastavnicima.

Moderatkorka susreta bila je Jelena Kurjak koordinatorka programa informisanja i savetovanja Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu.

"Zum kafica - 45 minuta sa..." predstavlja novi format onlajn karijernog vođenja i savetovanja, koji je osmišljen i započet tokom aprila 2020. kako bi ove usluge Centra bile dostupne studentima i tokom perioda pandemije. Druženje se organizuje putem Zoom platforme, u formi sastanka, kako bi naši studenti bili što motivisaniji da uzmu aktivno učešća u diskusiji.

Do sada je realizovano sedamnaest susreta i audio snimci dostupni su za naknadno slušanje na YT kanalu CzRKUniBgd. Molimo posetite: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/zoom-kafica