Zum kafica - 45 minuta o samopouzdanju - Istine i zablude u vezi sa samopouzdanjem

Razgovaramo i odgovaramo na pitanja:

• Šta je samopouzdanje i zašto je ono vazno?
  • Na čemu se bazira zdravo samopouzdanje?
  • Da li se sa samopouzdanjem rađa i šta ako nije tako?
  • Kako se gradi pozitivna slika o sebi?
  • Postoje li i koje su prečice na putu do većeg samopouzdanja?

Postavite nam pitanje ili dilemu i daćemo vam odgovor ili savet u okviru nove Zum kafice u utorak  9. marta sa početkom u 12 časova.

Prijavite se na linku: http://skr.rs/zzms najkasnije do utorka ujutru da bi vam poslali link za pristup.

Ana Jankovic Barovic, pedagoškinja i psihoterapeutkinja sa višegodisnjim iskustvom u individualnom i grupnom radu sa mladima i odraslima. Nekadašnja karijerna savetnica CzRK-a :)

Druženje je namenjeno studentima svih fakulteta u sastavu Univerziteta u Beogradu na svim nivoima studija i onima koji su završili studije u protekle dve godine.

"Zoom kafica   - 45 minuta sa ... " predstavlja novi  onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.