Zum kafica - Kako održati uspešan trening i prezentaciju

U utorak, 28. aprila, rođendansku Zum kaficu pili smo sa specijalnim gostom Markom Đuričićem, nekadašnjim CzRK praktikantom a sada menadžerom za edukaciju u kompaniji United Group.

Tokom 45 minuta virtuelnog druženja, Marko je sa studentima podelio male tajne velikih trenera. Glavnu ulogu u svakom treningu ili prezentaciji igra publika - dobar trener osmišljava svoj nastup u skladu sa potrebama publike i uključuje samu publiku u razgovor i interakciju tokom svoje prezentacije. Više o načinima na koje možete da ovladate ovim veštinama, savetima za nošenje sa teškim pitanjima tokom prezentacije i cakama najboljih trenera poslušajte u snimku kafice na našem YouTube kanalu!

"Zoom kafica - 45 minuta sa ... " predstavlja novi onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.