Zum kafica - 45 minuta o karijeri u marketingu

Gošća 29. Zum kafice po redu bila je Jasmina Gajić, specijalista za marketing aktivaciju i onlajn ponude u kompaniji AVON.  Jasmina je diplomirala na Fakultetu političkih nauka Univerziteta u Beogradu. Posle osnovnih studija na smeru Međunarodni odnosi, kao stipendista Međunarodnog komiteta Crvenog krsta završila je i Master studije - Međunardno humanitarno pravo i pravo ljudskih prava na istom fakultetu. Nakon završetka  studija radila je u Ujedinjenim nacijama a kasnije i na programu Evropske unije za reformu visokog obrazovanja.  U martu 2013., menja radno okruženje i prelazi u kozmetičku kompaniju Avon na mesto PR i advertising specijaliste a onda preuzima poziciju specijaliste za marketing aktivaciju i onlajn ponude za Adriatic regiju.

Sa Jasminom smo tokom ovog druženja razgovarali o tome kako funkcioniše marketing odeljenje u jednoj multinacionalnoj kompaniji, šta je i čemu služi marketing strategija, kako se kreiraju posebne ponude i aktiviraju kupci, kao i o tome koje su mogućnosti za zapošljavanje, praksu i dalji razvoj karijere u kompaniji Avon. Jasmina je na kaficu dovela i dve koleginice koje su sa studentima mogle da podele svoje karijerno iskustvo u marketingu.

Ukoliko vas interesuju saveti i uvidi o tome kako ostvariti uspešnu karijeru kroz razne uloge u marketingu, pogledajte snimak ove Zum kafice na našem YouTube kanalu.

"Zoom kafica - 45 minuta sa ... " predstavlja novi onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.