Zum kafica – 45 minuta o volontiranju sa Valentinom Antić, konsultantkinjom u UNICEF-u za razvoj volontiranja u Srbiji

O tome zašto bi volontiranje trebalo da bude dostupno svima, šta ono pruža studentima, a šta korisnicima volonterskih usluga, da li je volontiranje online moguće i koje prilike za volontiranje postoje – razgovaramo sa Valentinom Antić, konsultantkinjom u UNICEF-u za razvoj volontiranja u Srbiji, 13. jula u 13h.

Prijavite se i postavite pitanje ovde

Valentina Antić, konsultantkinja UNICEF-a za razvoj volontiranja u Srbiji, poseduje 10 godina iskustva sa volontiranjem na lokalnom, nacionalnom i evropskom nivou, kao članica odbora međunarodnih platformi koje vode mladi, i kao menadžerka volontera.

Druženje je namenjeno studentima svih fakulteta u sastavu Univerziteta u Beogradu na svim nivoima studija i onima koji su završili studije u poslednjih godinu dana.

Ovo poslednja zum kafica u ovoj školskoj godini i na jesen nastavljamo sa realizacijom programa koji je postao jedan od omiljenih programa naših korisnika.

Prethodne susrete "Zoom kafica - 45 minuta sa ... " možete poslušati ovde.