45 minuta o programu mobilnosti tokom studija

U utorak, 15.3.2022. održana je 42. po redu zum kafica u organizaciji Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu. Ovoga puta tema je bila mobilnost tokom studija, a naši gosti, Ljubica Dimitrijević i Nikola Savić iz Sektora za međuuniverzitetsku i međunarodnu saradnju Univerziteta u Beogradu, približili su nam proces prijave kao i sam tok Erasmus+ omladinske razmene.

Predstavljeni su konkursi  za mobilnost otvoreni do kraja marta, aprila i maja.  Sve dodatne informacije možete pronaći na platformi mobion.bg.ac.rs kao i sajtu Univerziteta u Beogradu.

„Zum kafica – 45 minuta sa … “ predstavlja onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.