Realizovana Zum kafica - 45 minuta o razvojnom putu inovatora - kako studenti mogu postati inovatori?

U sredu, 13.07.2022. održali smo 45. po redu Zum kaficu, a naša gošća bila je Melina Kalagasidis Krušić, profesorka na Tehnološko-metalurškom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Prof. dr Melina je vođa radnog paketa u okviru projekta Circle U. koji se bavi studentima i razvojem preduzetničkog načina mišljenja i veština studenata i studentkinja, a takođe je i koosnivač start-up kompanije DrKnight.

Tokom Zum kafice, prof. Krušić upoznala je studente sa prilikama i mogućnostima koje im se pružaju unutar Circle U. alijanse. Zum kafica bila je fokusirana na Circle U. Challenge, studentsko takmičenje osmišljeno da probudi i ojača preduzetnički duh među studentima, motiviše ih da razmišljaju inovativno, i kreiraju održiva rešenja realnih problema. Učestvovanje na ovom takmičenju može biti od velike koristi studentima u razvoju njhovih preduzetničkih ideja u budućnosti.

Poslušajte podcast Zum kafice na youtube kanalu Centra za razvoj karijere, i saznajte više o razvoju i unapređenju preduzetničkog mišljenja i veština, o Circle U. alijansi i takmičenju na koje će studenti moći da se prijave od prvog septembra.

Zum kafica – 45 minuta sa …  predstavlja onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.