Zum kafica - 45 minuta o uspešnom postavljanju ciljeva

Naš uspeh u studiranju, poslu i životu veoma zavisi od toga da li smo dobro postavili naše ciljeve. Postoje dobro i loše postavljeni ciljevi. Svrha cilja jeste da nam daje usmerenje ka onome ka čemu težimo. Dobro postavljeni ciljevi nam pomažu da razlikujemo hitno od bitnog. Da li znate šta je vama bitno?

U sredu 22. marta u 13 časova na novoj Zum kafici razgovaramo sa psihologom i psihoterapeutom Mariju Živković o tome kako da uspešno postavimo ciljeve.

Prijavite se putem linka i postavite pitanje u prijavnom formularu https://forms.office.com/e/6A41PrCM9M

Marija Živković je upisala psihologiju na Filozofskom fakultetu u Beogradu, a diplomirala je na Richmond The American University u Londonu. Postdiplomske studije iz psihoterapije i savetovanja upisala je u Londonu na City University, gde je stekla zvanje Post-MSc psihologije savetovanja, kao i akreditaciju Britanskog Psihološkog Društva za kognitivno-bihejvioralnu psihoterapiju. Nakon osnovne specijalizacije, u toku svog profesionalnog razvoja, upoznala je osnove širokog opsega psihoterapijskih pravaca i njihove tehnike integriše u svoj terapijski rad. Trenutno je na edukaciji i superviziji iz Shema terapije.

Druženje je namenjeno studentima svih fakulteta u sastavu Univerziteta u Beogradu na svim nivoima studija i onima koji su završili studije u poslednjih godinu dana.

„Zum kafica – 45 minuta sa … “ predstavlja onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.