CzRK realizovao "CV dan" u SKC-u - CV klinika II

Beograd, 16. septembar 2014. –Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu još jednom je u prostorijama Studentskog kulturnog centra uspešno realizovao „CV kliniku“.

Studenti su imali priliku da danas u terminu od 12 do 16 časova na licu mesta porazgovaraju sa savetnicima Centra za razvoj karijereo svojoj biografiji, i na taj način je „izleče“ od uobičajenih grešaka. Osim saveta i sugestija kako da unaprede svoju biografiju i na taj način povećaju svoje šanse kod budućih poslodavaca, studenti su imali priliku i da pogledaju i sa sobom ponesu korisne materijale o pisanju radne biografije i motivacionog pisma, kao i da se prijave na info-listu Centra kako bi putem mejla bili informisani o prilikama za razvoj karijere.

Imajući u vidu interesovanje i uvek pozitivne ocene studenata Centar za razvoj karijere planira da i u narednom periodu nastavi sa realizacijom „CV klinike“ kao jednom od načina podrške studentima Univerziteta u Beogradu da unaprede svoje radne biografije.

Za studente koji su propustili priliku preporučujemo sekciju Virtuelnog savetnika na sajtu o pisanju dobre biografije. Pored toga u Centru je moguće zakazati savetovanje i tom prilikom doneti biografiju.