Priprema...pozor...STAV!

Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu u saradnji sa kompanijom „HRD Pro Consulting" organizuje za studente niz predavanja i onlajn radionica u okviru programa koji ima za cilj da studentima ukaže na važnost stavova i uverenja koji leže u osnovi profesionalnog uspeha i pruži im podršku u dodatnom razvoju veština značajnim za jačanje njihove zapošljivosti i lakši ulazak na tržište rada.

Polazeći od rezultata istraživanja stavova poslodavaca o veštinama koje unapređuju zapošljivost studenata i najnovijih trendova u korporativnom svetu koji svoju politiku razvoja zaposlenih, a posebno lidera, baziraju na Growth mindset modelu, Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu prepoznao je potrebu da studentima ponudi niz predavanja i onlajn radionica koje imaju za cilj da ukažu na važnost stava i uverenja koje leže u osnovi profesionalnog uspeha.

Onlajn segment ovog programa kreiran je u nastojanju Centra za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu da svojim programima obuhvati što veći broj studenata, da im besplatno ponudi usavršavanje veština koje visoko vrednuju poslodavci, da populariše kod studenata mogućnosti za učenje na daljinu i promoviše veću upotrebu IKT tehnologija u karijernom vođenju i savetovanju studenata.

2018.