Centar se predstavio studentima na "Danu dobrodošlice studentima grada Beograda - Welcome day & night"

Београд, 11. октобар 2014 – У Студентском граду одржана је манифестација "Дан добродошлице студентима града Београда - Welcome day & night" у организацији Савеза студената Београда са циљем да се првенствено бруцошима, а потом и осталим студентима представе сви садржаји града Београда у области културе, образовања, спорта, здравства, забаве и осталим областима које су предмет интресовања студената.

Центар за развој каријере Универзитета у Београду подржао је ову манифестацију и директним учешћем на свом штанду представио студентима услуге Центра и активности у које се могу укључити, а које ће им помоћи у будућем професионалном развоју.

Уз дружење и опуштену атмосферу, студенти су могли да сазнају шта се то тренутно дешава у Центру, које су то актуелне прилике за праксу, посао или стипендију, како да се региструју на нашем сајту и добијају жељене информације на своју мејл адресу. Студенти су такође могли да се информишу о стандардним програмима које Центар организује, могућностима за саветовање и помоћ које су им на располагању током целе године у вези доношења каријерних одлука, писања радне биографије или апликација за различите конкурсе. Представљена им је и нова акција Центра: креирање мреже Инфопунктова на свим факултетима Универзитета у Београду која има за циљ да омогући студентима да непосредно на свом факултету путем ЦзРК Инфопункта прате актуелна дешавања, читају и користе инфо и едукативне материјале.

За бруцоше ово је била прилика да се лично упознају са Центром, а за старије студенте да сазнају детаљније о широком спектру активности и препознају шта од тога би им било интересантно и потребно у даљем студирању или ступању на тржиште рада.

"Dan dobrodošlice studentima grada Beograda - Welcome day & night" je manifestacija u organizaciji Saveza studenata Beograda sa ciljem da se prvenstveno brucošima, a potom i ostalim studentima predstave svi sadrzaji grada Beograda u oblasti kulture, obrazovanja, sporta, zdravstva, zabave i ostalim oblastima koje su predmet intresovanja studenata.

Welcome day održaće se 11. oktobra u Studentskom gradu.

Otvaranje manifestacije zakazano je u podne 11. oktobra, na kojem će se gostima obratiti studentski predstavnici i gosti iz Studentskog centra Beograd. Tokom dana očekuju nas brojni kulturno - zabavni i sportski sadržaji kao i nekoliko nagradnih igara i kvizova na kojima će studenti moći da osvoje vredne nagrade koje će dodeljivati sponzori manifestacije.

Centar za razvoj karijere Univerziteta u Beogradu biće prisutan tokom dana na platou Studentskog grada sa štandom i studentima će predstaviti svoje delatnosti i aktuelne programe.

U večernjem delu programa očekuju vas nastupi domaćih DJ - eva kao i gostovanje dens pevača Ivana Gavrilovića.

predviđeno je da program traje do 1 čas posle ponoći.

Budite i Vi deo zabave!!!